TV Samsung..U shit..Flm MerrJep.

Shitet nga: Tv Samsung 09 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   55 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
U shit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim