TV VIVAX

Shitet nga: luljeta 14 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   190 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv vivax ne gjendje te rregullt i ruajtur shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim