TV

Shitet nga: Televizor 24 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori i markes sony i ardhur nga zvicrra i pa perdorur ne kosove posedon dhe telekomanden eshte ekstra me perfosues te zerit si dhe me bas shitet me ni qmim te lir,eshte i madh nuk eshte i vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim