TV

Shitet nga: alban mehemtaj 17 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv i perdorur, ne gjendje te rregullt...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim