Televizor, studjo, komod

Shitet nga: Enes devolli 04 Dhj 04:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes televizor sony foton e ka 100herc osht trinitron studjo i ka 2 zvoqnika te githa ne gjendje te regullt qmimi fiks 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim