Televizor

Shitet nga: Sanyo 18 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin sanyo ne gjendje te mir me dikitron
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim