Televizor NEO

Shitet nga: Glad 01 Nën 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizor NEO .. ne gjendje te mire pune ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim