Televizor Philips i ardhun nga Zvicrra

Shitet nga: Albin 29 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori shum i madh i cili ka ardh nga Zvicrra dhe punon shume mire , gjeresia e tij eshte 116 cm ndera gjatesia 69 cm , pamje HD etj etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim