Televizor dhe Tavolin

Shitet nga: Agneta 02 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten televizori dhe tavolina.Televizori eshte ne gjendje te mire eshte e firmes scansonic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim