Televizor te ardhur nga Zvicrra!!

Shitet nga: Islam Bajraktari 27 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor te ardhur nga zvicrrate markave Samsung, Philips dhe te tjera.!

Qmime te volitshme!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim