Televizor

Shitet nga: Lis 05 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin ne gjendje te regullt, funksional. Firma e tij eshte: wegasonic, posedon opcione shtese per tu lidhur, dvd,cd-player,altoparlanta, dhe me videolojra te tjera...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim