Televizor

Shitet nga: florim 21 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes televizorin philips ne gjendje shum te rregullt per me shum info kontaktoni ne nr: 044-328-364
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim