Televizor

Shitet nga: Isa 22 Dhj 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES DY TELEVIZORA MODEL TE VJETER PO NE GJENDJE TE REGULLT GRUNDING 100 EURO NDERSA TJETRI 50 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim