Televizor

Shitet nga: Albert 07 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes urgjent TV Samsung full HD edhe 3D me syza originale sapo i ardhur nga gjermanija ne gjendje shum shum te mir eshte bler 3400 € po e kam urgjent per shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim