Telivizor lg pllazma

Shitet nga: Baki 17 Jan 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes apondrroj tv 80ingj eka ekranin menivi nta siq shihet nfoto ndrrimi munshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim