Telivizora

Shitet nga: Baki 17 Jan 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 3 telivizora per 100e apo kanjanin 35e copa punojnmir shum njani asht soni tjetri elkos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim