Toshiba tv led 32 inch

Shitet nga: Besi 13 Nën 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes toshiba tv 32 inch hd redy ne gjendje te regull punon mir foto te paster zanin me cilsi te lart dhe shum zanin e ka te madh i perballushem ne rrym me digitron universal bojm ndrime me diqka qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim