Tv neon 40 inc

Shitet nga: Visar 12 Pri 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv neon 40 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim