Tv 80cm

Shitet nga: Tv Vivax 02 Tet 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Vivax ne gjendje shume te mire pune ngjyra te shkelqyeshme madhsia 80 cm
me digitron te vetin
ekran te rrafsht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim