Tv Led Hull HD 3D i RI

Shitet nga: sharp 22 Shk 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv osht i ri qetash mka ardh prej norvegjiis me liber me paket e kom osht 39 inch 3d me syza
Ngjyra hiri

me internet me 3d teper i bukur dhe model 2014 NEW


qmimi 650 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim