Tv Samsung 72 cm, telekomand

Shitet nga: Samsung 19 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Samsung 72 cm me telekomand te gjitha funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim