Tv-ne origjinal Grundig Lenaro 84

Shitet nga: ilir 17 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV-ne ne gjendje prefekte ku garantoi per ket TV.Tipi eshte Origjinal Grundig Lenaro me tavolin te vet origjinale siq po e shihni ne foto.Shitet 150 euro.Ata qe e njohin ket seri te TV-se e di qysh punon...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim