Tv plazma Philips 42

Shitet nga: Tv 19 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv plazma philips 42 inch ne gjendje te mire pune
Mundesi ndrimi me sony playstation 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim