Tv pllazma hd samsung 32

Shitet nga: Gent 26 Jan 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv pllazma hd 32 samsung ne ghendje te regullt shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim