Tv samsung 32

Shitet nga: Gent 21 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv samsung pllazma 32 ne gjendje te regullt shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim