Tv samsung 51 cm.

Shitet nga: Edi 03 Sht 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv.n ne samsung ne gjendje te mir vrejtje tv nuk ka telekomand
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim