Tv

Shitet nga: Naki 23 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv Neo ne gjendje te mire si dhe tv bira ponojn shum mir jan ne gjendje te rregullt telekomand nuk kann te dy tv i shes per 80 eu per gjdo informat mund te me kontaktoni ne nr 049-699-915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim