shitet tv

Shitet nga: edmonddragaj 06 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet osht ne gjendje rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim