shitet videoprojektori shum pak i perdorur

Shitet nga: agim 18 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet videoprojektori bashk me tabel ne gjendje perfekte qmimi i arsyshem ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim