televizor

Shitet nga: bardhyl 07 Jan 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten dy televizora, njeri eshte bllaupunkt dhe tjetri eshte Samsung.
Jan ne gjendje te rregullt
çmimi i tyre eshte njeri 50 tjetri 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim