televizor

Shitet nga: xxxxx 19 Dhj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes televizion samsung ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim