Kamera digitale shum e ruajtur SONY

Shitet nga: Luli 17 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet kamera ne gjendje perfekte wmom i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim