Sony PSP

Shitet nga: albijon 19 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video dhe DVD
PSP-ja eshte ne gjendje shum te mir pranon te gjitha llojet e cedejave mund te mbash ne te edhe gjera personale foto,muzik etj qmimi eshte i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim