Video edhe tavolina kopjuterit

Shitet nga: Privat 28 Mar 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shiten videot komplet me tavolin info VIBER +38649326288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim