dvd per kerr radje

Shitet nga: sami 20 Pri 06:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet ere paket ka ardh qe dy dit prej gjermanis ka telvizor dvdi cd radjo krejt opc
ionet ika emp3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim