Aparat digital Video aparat

Shitet nga: Egon 05 Qer 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   25 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
Shitet Video aparat digjital shum pak i perdorun

Tel. 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim