Bejm gjirime per darsma HD Kualitet

Shitet nga: Kameraman 14 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
Bejm gjirime te darsmave dhe anhengje familjare ne menyr profesionale me mjetet mate persodura Digitale dhe fotografit profesionale ju mirpresim ne gjdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim