Canon xm2

Shitet nga: Muriqi 24 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
Shes kamer profesinale Canon XM2 osht ne gjendje te rregullt dhe shum kfalitative 
kamera gjendet ne Gjermani si pas marraveshjes behet edhe trasportE-mail:smuriqi@icloud.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim