Kamer SONY 5.3 mega pixell

Shitet nga: sadik tafilaj 20 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
kamera esht origjinal e re fare esht 30X. extendet zoom
memorjen e ka 16 giga.
ka mbushsin dhe nje bateri.
kontaktoni edhe me viber ne +386 49 603 583

qmimi fillestar 250 eoro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim