Kamer&fotoaparat shiten urgjent

Shitet nga: flamur 04 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
shes kameren&fotoaparatin urgjent kamera eshte panasonic 10.000 3ccd me dvc mini kaseta ka 2 bateria mbushesin dhe eshte ne gjendje te rregullt po ashtu dhe fotoaparatin fujifilm finepix 5800 me sd card te dyjat kan edhe qantat arsyja e shitjes ndrrim i profesionit jan shum te mira i provojm i testojm fotot jan origjinale
urgjent beleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim