Kamera old time

Shitet nga: Mendi 18 Gsh 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
Kamer e kohes se vjeter esht ne gjendje te regullt kush e din se qfar esht dhe e vlerson munden me thir ne telefon. Cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim