Kimik - Kamera me kualitet te lart

Shitet nga: Besi 25 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kimik kamera, inqizim te fotografise se zerit dhe fotografise me kualitet te larte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim