Video Kamera digjitale e dores JVC me kaseta min..

Shitet nga: Fehmi 06 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
Shitet JVC Video Camera e dores qe perdoret ma kaseta miniDV. Ka adapterin me mbushes te baterise dhe nje bateri. Cmimi i fundit eshte 15 Euro. Nderrime nuk beje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim