kamera dhe alarma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: leoni ntsh 23 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video kamera
Bejm shitjen dhe montimin e kamerave dhe alarmave në menyr profesjonale kamera digjitale te fjales se fundit dhe alarm siguri me dy vite garancjon montimi gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim