Alarm kunder Vjedhjes Kamera te Sigurise

Shitet nga: Florim Kallaba 19 Dhj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
City Alarm Produkte Profesionale te Sigurise


Posedojme;

KAMERA VËZHGIMI _IP dhe Analog nga vendi dhe nga distanca permes Internetit.

ALARME KUNDËR VJEDHJES _Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

ALARM KUNDËR ZJARRIT_Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

INTERFON DHE VIDEOFON_Per nje Familje dhe me shume.

KONTROLL NË QASJE/Time Attendance_Per Biznes dhe Privat.

ZERIM PROFESIONAL__ per Hotele, Restaurant, Shtepi etj. ne pllafon dhe ne Mure.

INVENTOR 12V per KAMERA,


Produktet 12-24 Muaj Garancion,

Florim Kallaba
Pronar
_________________________________
City Alarm
Produkte elektronike te Sigurise

Rruga, Qazim Berisha 16

Mob.: 044 135 698

Viber:+377 44 135 698
Facebook: cityalarm kosove
web: www.cityalarm.net
email: info@cityalarm.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim