Alarm kunder vjedhjes

Shitet nga: Burim 07 Maj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Alarm per Shtepi dhe Objekte.

1. Kontrol Paneli.
2. 2 Remote kontrolera wireless.
3. 1 Sirenë me kabull
4. 1 PIR Senzor
5. 1 Kontakt per Derë të hyrjes.
6. 2 RFID kartela.
7. Vendi për GSM kartele.

Ju duhet 1 GSM kartele e IPKOS ose Vales, dhe si te aktivizohet Alarmi,ju therret ne telefon,brenda pak sekondave.
Mund te memorizoni deri ne 6 numra.
Mund te shtoni Senzor sa te doni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim