Bejm Montimin e Kamerave te Siguris 24/7 Siguro ..

Shitet nga: Protect Sigurity Camera 14 Krr 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Siguro , Pronen , Objektin, Shtepin tende duke filluar nga 380 Euro

Bejm montimin e kamerave te siguris ,
Kamerat bejn inqizimin 24/7
Kamerat jan me memorie per inqizim 31 dit ...
por nqs behet inqizimi I vendit me Move detection mund te zgjas inqizimi deri 2 muaj
(Move Detection - Inqizimi behet vetem gjat levizjes ne at pjes ku eshte e vendosur kamera e siguris)


Dmth deri 2 muaj video record ,pastaj pas 2 muajve fshihen ditet e para dhe vazhdon me ditet e ardhshme !!

Janë me sistem per inqizim naten dhe diten !

Mund te keni qasje me an te telefonit , pra mund ta keni 24/7 pronen tuaj LIVE ne doren tende ku do qe ndodheni


Per ju në Tërë Kosoven !

Për më shum informata Kontaktoni : 049147430 (mesazhet nuk meren parasysh!)

JU MIRPRESIMM !!!

By : Protect Sicurity Camera ...

Me qmimin me te Volitshem ne Treg !!!!

tag aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520
Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK,..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim