Kamera - Alarma jemi me te liret ne Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: home security Me te LIRET ne Tregun Tone 12 Shk 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
HOME SECURITY
Jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone per Kamera dhe Alarme te ndryshme
RISI RISI

Kemi Akcesa per LIfta Rampa Dyer Levizese te Oborrit etj.
Jemi Paisur edhe me paisjen me te re Digjitalizimin e Rrymes ( HOME Automation )
Kjo paisje montohet te Siguresat e Rrymes dhe permes INTERNETIT Mund ti Kontrolloni paisje tuaja ti Fikni dhe ti Ndizni p.sh (BOJLERIN,NXEMJEN QENDRORE, DRITAT,DYERTE AUTOMATIKE TI HAPNI TI MBYLLNI etj)
jemi me te liret ne REGJION

HOME SECURITY

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre

Nr.Kontaktit 049 556 242...
VIBER + 386 43 57 75 75
+377 44 953 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim