Kamera Analoge dhe digjitale 3 vite Garancion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: telenet Pejë 15 Krr 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
telenet Pejë

Kamera Sigurije-Sisteme Alarmi

Te ne mund t'i gjeni të gjitha pajisjet që mund t'ju nevojiten për mbrojtjen e pronës suaj.

Ne bëjmë:
- furnizimin,
- projektimin,
- instalimin,
- mirëmbajten

e sistemeve të videovëzhgimit me kamera.

Te ne mund të furnizoheni me:

- kamera klasike,
- kamera të lëvizëshme,
- videorekorderë digjitalë,
- kamera IP,
- kamera MegaPixel,
- Alarm kundër vjedhjes
- Alarm kundër zjarrit


Posedojm Kamera të brendëve te njohura Botërore si Sony,Samsung,Sanyo,Vivotek,Abus,Avtech.
Bëjmë Instalime në Shtëpi private objekte afariste si dhe mirëmbajtjen e tyre.
Paisjet tona mundësojn qasje dhe Monitorim të plotë përmes internetit, si dhe përmes telefonave te menqur Mobil( smart phones) kudo ne botë.
Bëjmë dhe instalimet e Sistemeve të Alarmit.
Siguri te plotë për shtepinë tuaj apo biznesin tuaj, me Paisjet tona të sofistikuara në rastë të aktivizimt të alarmit, ju thërret në telefon mobil apo dërgon sms për ndonjë ndodhi të mundshme.
Posedojmë alarm kundër VJEDHJES,ZJARRIT,GASIT.Alarme me Kabllo,apo Wireless.


Paisjet tona kanë Garanci 12-24 Muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim