Kamera Analoge dhe digjitale Alarm 5 Vite Garanc..

Shitet nga: High-Tech Security 15 Krr 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Ne bëjmë:
- furnizimin,
- projektimin,
- instalimin,
- mirëmbajten

e sistemeve të videovëzhgimit me kamera.

Te ne mund të furnizoheni me:

- kamera klasike,
- kamera të lëvizëshme,
- videorekorderë digjitalë,
- kamera IP,
- kamera MegaPixel,
- Alarm kundër vjedhjes
- Alarm kundër zjarrit


Posedojm Kamera të brendëve te njohura Botërore si Hikvision, Santec Sony,Samsung,Sanyo,Vivotek,Abus,Avtech.
Bëjmë Instalime në Shtëpi private objekte afariste si dhe mirëmbajtjen e tyre.
Paisjet tona mundësojn qasje dhe Monitorim të plotë përmes internetit, si dhe përmes telefonave te menqur Mobil( smart phones) kudo ne botë.
Bëjmë dhe instalimet e Sistemeve të Alarmit.
Siguri te plotë për shtepinë tuaj apo biznesin tuaj, me Paisjet tona të sofistikuara në rastë të aktivizimt të alarmit, ju thërret në telefon mobil apo dërgon sms për ndonjë ndodhi të mundshme.
Posedojmë alarm kundër VJEDHJES,ZJARRIT,GASIT.Alarme me Kabllo,apo Wireless.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim